portrét Ma-Kup
MA-KUP

Pro milovníky papíru, kteří rádi fotí, kreslí nebo píšou, vyrábím fotoalba, sešity a deníky, které se stanou strážci vašich myšlenek a vzpomínek.

Vaše kresby a myšlenky na jednom místě a neustále po ruce v sešitech a denících, které se vlezou do každého zavazadla. Fotografie bezpečně uložené v albech, která svojí elegancí i hravostí vybízí k prohlížení a zastavení se v dnešní uspěchané době.

Knihařka
Papír? Papír. Papír! Můj nejoblíbenější materiál. Snese toho spoustu - od prvních nápadů a nákresů, přes poznámky k rozměrům a vzhledu budoucího výrobku, po realizaci. Mám ráda proces, kdy se z hromádky papírů stává fotoalbum nebo deník, které pak slouží k zaznamenávání zážitků, myšlenek, vzpomínek a nápadů. Snažím se o jednoduchý vzhled vašich papírových společníků, abyste jim mohli dát svůj osobitý styl. Mimo předtištěných autorských diářů na Vás ve všech mých knihařských výrobcích čekají prázdné stránky, kde můžete rozvinout svoji kreativitu.

Švadlena
Šít jsem se naučila na starém šlapacím stroji po prababičce a toto potěšení mi zůstalo dodnes, jen šiju na Veritasce, která už teda taky něco pamatuje. Šiju hlavně praktické věci, které se hodí k mým výrobkům z papíru - prkotináře, penály a tašky.

Fotografka
Zbožňuji klasickou černobílou fotografii. Proces jejího vzniku mě i po letech fascinuje. A nikde není takový klid jako v temné komoře. Ale nebráním se ani moderním technologiím a fotím s digitální zrcadlovkou Canon.

Knihovnice. Čtenářka.
A zase jsem u knih. Jsem jimi obklopena v práci, doma i v dílně. Existuje kniha na každou náladu a do každého počasí. Některé se čtou samy, jiné jsou pro mě výzva, ale na všechny nakonec dojde. A staré rozpadající knihy, kterým mohu dát nový život, jsou ta největší výzva a odměna zároveň.


Chcete mít své plány, myšlenky, nápady a fotografie hezky pohromadě? Stačí si vybrat.
Jak a co všechno vzniká v mé dílně, můžete omrknout u mě na Instagramu.
Vyhledávání